Drošības un novērošanas spoguļi

Preces kods:
Ražotājs:
Modelis: 335-0300
Ar PVN Bez PVN
78.65
65.00

Drošības spoguļi ceļu satiksmei un autostāvvietām. Izliekta forma divvirzienu vizuālai kontrolei. Tos visbiežāk izmanto koplietošanas ceļos un autostāvvietu vai autostāvvietu, garāžu, fermu, lauku māju, noliktavu, veikalu, tirdzniecības vietu kasēs utt.

Apļveida drošības un novērošanas spoguļi - divvirzienu vadība

Mūsu apļveida drošības un novērošanas spoguļi  ir izdevīgi, viegli uzstādāmi un izcilas kvalitātes. Tos izmanto divvirzienu vizuālai kontrolei.

Tos ražo no 100% neapstrādātiem augstākās kvalitātes akrila materiāliem. Šis materiāls ir arī ļoti viegls un tam piemīt pretdrupšanas īpašības. Tos var orientēt jebkurā virzienā, izmantojot elastīgu roku, kas nāk ar spoguli.

Šie  divvirzienu vizuālās vadības drošības un novērošanas spoguļi ir gatavi piestiprināt pie sienām, kolonnām vai griestiem atkarībā no drošības nepieciešamības. Tos ir viegli uzstādīt, un to fiksēšanai jāizmanto aizbāžņi un skrūves.

Par drošības spoguļi un apļveida uzraudzība  ir izliekta spogulis, kas, starp citu, ļauj kontrolēt divu vai vairāku vizuālo punktiem vai virzienos. Tie ir lielisks palīgs novērošanai veikalos, kastēs, cīņai pret zādzībām, veikaliem, lielām komercplatībām, biroju ēkām, pilsētas īpašumu koridoriem, ieejām un krustojumiem pagrabos, liftu un iekrāvēju izejām, piekļuves kontrolei, vārtiem, autostāvvietām, apgabali, kuros pagrabā, slimnīcās, universitātēs, skolās, muzejos utt. ir maz vai vispār nav redzams.

Ja pārvietojošās mašīnas un cilvēki pastāv līdzās vienā telpā vai vietā, piemēram, iekrāvēji, palešu ratiņi utt., Tie samazina risku, atvieglojot pārvietošanos rūpnīcās un noliktavās, koridoros, krustojumos. Tie arī palīdz vizuāli kontrolēt darbiniekus vai klientus veikalos, telpās vai lielās virsmās.


335-0300. Attālums līdz: 2 metri. Optika: Ø 300 mm. Akrila materiāls. – 65,00 eur bez PVN

335-0301. Attālums līdz: 4 metri. Optika: Ø 400 mm. Akrila materiāls. – 74,00 eur bez PVN

335-0302. Attālums līdz : 6 metri. Optika: Ø 500 mm. Akrila materiāls. – 80,00 eur bez PVN

335-0303. Attālums līdz: 8 metri. Optika: Ø 600 mm. Akrila materiāls. – 90,00 eur bez PVN

335-0304. Attālums līdz: 11 metri. Optika: Ø 700 mm. Akrila materiāls. – 115,00 eur bez PVN

Jums ir radušies jautājumi? Sazinies un mēs Tev palīdzēsim atrast vajadzīgo preci!

Neatradāt, ko meklējāt? Droši dodiet ziņu un mēs Jums palīdzēsim atrast meklēto!
Sazināties ar mums