Iekštelpu spoguļi noliktavām / Puslodes spogulis 360

Preces kods: 335-0320
Ražotājs:
Modelis:
Ar PVN Bez PVN
155.00
128.10

Iekštelpu 360 grādu pilna kupola izliektie spoguļi vai puslodes izliektie spoguļi novērš aklās zonas noliktavās, veikalos un birojos, izvairoties no sadursmēm stūros, krustojumos un ejās. Ļoti spilgts, viegls un viegli uzstādāms.

Puslodes spogulis 360 - izliekts ar pilnu kupolu

360 grādu skata puse sfēra spogulis ir pilna kupols izliekta spogulis vai platleņķa spogulis. Nodrošina netraucētu neredzīgo zonu apskati ar daudzvirzienu vizuālo vadību. Tas palīdz izvairīties vai samazināt dārgas personiskas un strukturālas avārijas, nodrošinot lielāku drošību un aizsardzību. Tie ir ideāli piemēroti koridoriem, stūriem, veikaliem, noliktavām, universālveikaliem, rūpnīcām utt.

Half Sphere 360 spogulis piedāvā panorāmas attēlu ļoti mirdzums. Tas veicina personāla uzraudzību, mašīnu un darba zonu uzraudzību. Tas arī ļauj uzraudzīt ražošanas un iekšējās satiksmes kontroli slēgtajās zonās.

Tie ir izgatavoti no ļoti viegla, 3mm bieza akrila materiāla, kas nesabojājas. Kad cilvēki un pārvietojamās mašīnas, piemēram, palešu ratiņi, iekrāvēji utt., Pastāv līdzās vienā telpā, spoguļi palīdz atvieglot pārvietošanos rūpnīcās un noliktavās, koridoros, krustojumos. Turklāt tie palīdz darbinieku vai klientu vizuālai kontrolei veikalos, telpās vai lielās virsmās.

The Media Sphere 360 spogulis  izliekts kupols pilnīga kontrole vairākas norādes nāk gatava novērst. Atkarībā no drošības nepieciešamības tos var novietot uz sienām vai griestiem. Fiksējošie elementi nav iekļauti, jo katra instalācija ir atšķirīga. Atkarībā no to uzstādīšanas vietas var izmantot aizbāžņus un skrūves, ķēdes un / vai smalkus tērauda kabeļus.

Modeļi:

Atsauce: 335-0320 . Attālums līdz novērotājam: 7 metri. Optika: Ø 600 mm.

Atsauce: 335-0321 . Attālums līdz novērotājam: 15 metri. Optika: Ø 800 mm.

Atsauce: 335-0322 . Attālums līdz novērotājam: 20 metri. Optika: Ø 1000 mm.

Jums ir radušies jautājumi? Sazinies un mēs Tev palīdzēsim atrast vajadzīgo preci!

Neatradāt, ko meklējāt? Droši dodiet ziņu un mēs Jums palīdzēsim atrast meklēto!
Sazināties ar mums