Rūpnieciskie drošības spoguļi

Preces kods: 335-0080
Ražotājs:
Modelis: 335-0080
Ar PVN Bez PVN
350.00
289.26

Rūpnieciskie drošības spoguļi un ceļu satiksme ar dzeltenu un melnu rāmi. Pieejams apļa vai taisnstūra formā. Maksimāla drošība pilsētās vai rūpnīcās un noliktavās. Tie ievērojami uzlabo redzamību bīstamās krustojumos, izejās ar sliktu redzamību vai izejās no garāžām.

Rūpnieciskie un satiksmes drošības spoguļi ar dzeltenu un melnu rāmi

Par rūpnieciskās drošības Spoguļi un satiksmes rāmis dzeltenā un melnā spoguļiem ir izliekta vai paraboliskā. Tos plaši izmanto gan nozarēs, gan ārpus tām, autostāvvietās, ielās un avēnijās kopumā utt. Šie rūpnieciskie drošības spoguļi ir akrila, un tiem ir viss nepieciešamais uzstādīšanai, ieskaitot piederumus, kas piestiprināmi pie sienām, stabiem un caurulēm.

Rāmja krāsas dēļ dzeltenā un melnā krāsā tie ir lieliski piemēroti lietošanai uzņēmumos ar kravas automašīnu, autoiekrāvēju, palešu ratiņu utt. Satiksmi. Arī autostāvvietās, urbanizācijās, rātsnamos, pilsētu teritorijās ar sliktu redzamību, rūpnīcās, noliktavās, iekraušanas dokos utt.

Par rūpniecības drošības un ceļu satiksmes spoguļi ar dzeltenu un melnu rāmi var būt apaļa vai taisnstūra forma. Tas nodrošina maksimālu drošību pilsētās vai rūpnīcās. Tie uzlabo redzamību bīstamās pārejās, izejās ar sliktu redzamību vai izejās no garāžām.

Tie ir piestiprināti izturīga plastmasas apvalka iekšpusē, kas viņiem piešķir lielāku izturību pret vēju un triecieniem. Viņiem ir izturīgs aizmugurējais enkurs. Tie ir izgatavoti no izcilas kvalitātes 100% neapstrādāta akrila materiāla, kas tam piešķir par 20% lielāku spīdumu nekā parastais spogulis.

Tā izcilā optiskā un konstruktīvā kvalitāte nodrošina lielisku izturību. Viņiem ir paredzēta ultravioletā UV apstrāde. Lūzuma gadījumā tie ir pret fragmenti, tāpēc tie nerada asus gabalus. Tie ietver griestu vai sienas stiprinājuma elementus.

Kad cilvēki un pārvietojamās mašīnas pārvietojas vienā telpā vai vietā, piemēram, iekrāvēji, palešu ratiņi utt., Šie drošības un satiksmes spoguļi samazina risku, atvieglojot pārvietošanos rūpnīcās un noliktavās, krustojumos, koridoros utt. Tie ir lieliska drošības funkcija.

Modeļi:

Atsauce: 335-0080 . Attālums līdz novērotājam: 9 metri. Optika: 400 x 600 mm.

Atsauce: 335-0081 . Attālums līdz novērotājam: 20 metri. Optika: 600 x 800 mm.

Atsauce: 335-0082 . Attālums līdz novērotājam: 11 metri. Optika: Ø 600 mm.

 

Jums ir radušies jautājumi? Sazinies un mēs Tev palīdzēsim atrast vajadzīgo preci!

Neatradāt, ko meklējāt? Droši dodiet ziņu un mēs Jums palīdzēsim atrast meklēto!
Sazināties ar mums