Bezrāmji satiksmes drošības spoguļi

Preces kods: 335-0370
Ražotājs:
Modelis: 335-0370
Ar PVN Bez PVN
160.00
132.23

Drošības spoguļi ceļu satiksmei un autostāvvietām. Izliekta forma divvirzienu vizuālai kontrolei. Tos visbiežāk izmanto koplietošanas ceļos un autostāvvietu vai autostāvvietu, garāžu, fermu, lauku māju, noliktavu, veikalu, tirdzniecības vietu kasēs utt.

Atspoguļo satiksmes drošību un izejas autostāvvietas bezrāmju vadību 2 virzienos

Mūsu satiksmes drošības spoguļi un izejas spoguļi ir lēti, viegli uzstādāmi un izcilas kvalitātes. Tos izmanto divvirzienu vizuālai kontrolei. Tos ražo ar 100% neapstrādātiem pirmās kvalitātes akrila materiāliem, ļoti vieglu materiālu ar anti-fragmentu īpašībām.

Šie satiksmes un drošības spoguļi  divvirzienu vizuālajai kontrolei ir gatavi piestiprināt pie sienām, kolonnām vai griestiem atkarībā no drošības vajadzības. Tos ir viegli uzstādīt, un to uzstādīšanai jāizmanto aizbāžņi un skrūves.

Par satiksmes drošību  un autostāvvietas spoguļi ir izliekta spogulis, kas, ņemot vērā to formas, kas ļauj kontrolēt divu vai vairāku vizuālo punktiem vai virzienos. Tie ir lielisks palīgs novērošanai veikalos, kastēs, cīņai pret zādzībām, veikaliem, lielām komercplatībām, biroju ēkām, pilsētas īpašumu gaiteņiem, ieejām un krustojumiem pagrabos, liftu un iekrāvēju izejām, piekļuves kontrolei, vārtiem, autostāvvietām. , fordi, privātās izejas no garāžām, rajoni, kuros pagrabi, slimnīcas, universitātes, skolas, muzeji utt. ir maz vai vispār nav redzami.

Ja pārvietojamās mašīnas un cilvēki pastāv līdzās vienā telpā vai vietā, piemēram, iekrāvēji, palešu ratiņi utt., Tie samazina risku, atvieglojot pārvietošanos rūpnīcās un noliktavās, gaiteņos, krustojumos un palīdzot vizuāli kontrolēt darbiniekus vai klientus veikalos, telpās. vai lielas virsmas.

Atsauce: 335-0370 (*) . Attālums līdz novērotājam: 11 metri. Optika: Ø 600 mm Materiāls: Akrils.

Atsauce: 335-0371 (*) . Attālums līdz novērotājam: 25 metri. Optika: Ø 900 mm. Materiāls: Akrils

Jums ir radušies jautājumi? Sazinies un mēs Tev palīdzēsim atrast vajadzīgo preci!

Neatradāt, ko meklējāt? Droši dodiet ziņu un mēs Jums palīdzēsim atrast meklēto!
Sazināties ar mums