Astotās sfēras zāles vadības spoguļi

Preces kods: 335-0340
Ražotājs:
Modelis: 335-0340
Ar PVN Bez PVN
49.00
40.50

Ekonomiski astotās sfēras puslodes spoguļi un divvirzienu vadība. Astotie sfēras koridora vadības spoguļi tiek plaši izmantoti, lai izvairītos no sadursmēm kuģos, nestuvēm slimnīcās koridoros utt. Uzlabo novērošanas kameru efektivitāti par 70%. Augsta optiskā kvalitāte.

Spoguļi kontrolē koridorus - astotā sfēra kontrolē 2 virzienus

Par astoto sfēra koridors kontrole spoguļi ir paredzēti, lai kontrolētu 2 vizuālo virzienos. Tie ir izgatavoti no augstākās kvalitātes akrila materiāla. Tās ražošanā tiek izmantoti 100% neapstrādāti sveķi, kas piešķir tai vismaz 20% lielāku spožumu nekā stikla spoguļiem. Tas arī sniedz jums izcilu optisko kvalitāti, augstu kvalitāti un izturību telpās. Lūzuma gadījumā tie samazina traumas, jo ir pret fragmentiem.

Šie  astotie sfēras priekšnama vadības spoguļi  ir izliekti spoguļi, kas kalpo vairākām signalizācijas un drošības vajadzībām. Tos izmanto, lai kontrolētu 2 vizuālos virzienus, tas ir, skatu punktus starp lietotājiem un spoguli. Kad cilvēki un pārvietojamās mašīnas, piemēram, palešu ratiņi, iekrāvēji utt., Pastāv līdzās vienā telpā, tie atvieglo pārvietošanos rūpnīcās, noliktavās, koridoros un palīdz vizuāli kontrolēt darbiniekus vai klientus telpās, veikalos vai lielās virsmās.

Ar 8. sfēra koridora kontrole spoguļi  un 2-way kontroli nāk sagatavoti jānosaka uz griestiem, atkarībā no vajadzību pēc drošības. Fiksējošie elementi nav iekļauti.

Izmēri:

Atsauce: 335-0340. Attālums līdz novērotājam: 6 metri. Optika: Ø 600 mm.

Atsauce: 335-0171. Attālums līdz novērotājam: 6 metri. Optika: Ø 800 mm.

Atsauce: 335-0341. Attālums līdz novērotājam: 8 metri. Optika: Ø 800 mm.

Atsauce: 335-0172. Attālums līdz novērotājam: 10 metri. Optika: Ø 1150 mm.

Explaining what are concave and convex mirrors:  Learn more about a spherical convex mirror

Jums ir radušies jautājumi? Sazinies un mēs Tev palīdzēsim atrast vajadzīgo preci!

Neatradāt, ko meklējāt? Droši dodiet ziņu un mēs Jums palīdzēsim atrast meklēto!
Sazināties ar mums