Cinkota tērauda metāla atdure iekraušanas dokam ar amortizatoriem

Preces kods:
Ražotājs:
Modelis:
Ar PVN Bez PVN
405.35
335.00

Cinkota tērauda metāla iekraušanas piestātnes dure ar integrētiem gumijas amortizatoriem ir izturīgs iekraušanas piestātnes aizsargs ar cietu tērauda ārējo konstrukciju un ar pastiprinājumiem uz pretplāksnes. Šī iekraušanas doku tērauda aizsarga galvenā funkcija ir saglabāt doka konstrukcijas integritāti pret kravas automašīnas triecieniem iekraušanas un izkraušanas manevru laikā.

Cinkota tērauda atsperu aizsargam ir iekšējie gumijas amortizatori. Tas ir augstas kvalitātes risinājums, maksimāla pretestība un produkta izturība. Šo tērauda iekraušanas doku atdures augstās veiktspējas un dizains nodrošina bamperu sistēmas ilgu kalpošanas laiku. Tas arī piedāvā efektīvu iekraušanas doka konstrukcijas aizsardzību. Cinkota tērauda dokstacijas aizsargam ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība.

Atdures ir izstrādātas, lai efektīvi absorbētu triecienus, pateicoties iekšējiem triecienu absorbējošajiem gumijas buferiem. Tos aizsargād ārējā konstrukcija ar augstu izturību pret deformācijas tēraudu.

Cinkota tērauda atsperu aizsarga ar amortizatoriem tehniskie parametri:

Izmēri: 540 mm augsts x 250 mm platums x 110 mm dziļums
Svars: 35 kg.
Stiprinajumi: 4 (iekļauts iepakojumā)
Sastāvdaļas: cinkota tērauda priekšējā aizsardzība, četri uzstādīti gumijas buferi, atsperu montāžas konstrukcija, divi atbalsta stieņi, četras Ø14 mm paplāksnes un četras tapas.
 

Jums ir radušies jautājumi? Sazinies un mēs Tev palīdzēsim atrast vajadzīgo preci!

Neatradāt, ko meklējāt? Droši dodiet ziņu un mēs Jums palīdzēsim atrast meklēto!
Sazināties ar mums