Stāvvietas barjera Parklio

Preces kods:
Ražotājs:
Modelis:
Ar PVN Bez PVN
650.00
537.19

Automātiskā stāvvietas barjera - labākais bezvadu risanājums stāvvietas kontrolei

PARKLIO
Automātiskā stāvvietu barjera Parklio ir ar viedtālruni kontrolējama barjera, kas novērš neatļautu novietošanu, tajā pašā laikā ļaujot to izmantot vairākiem lietotājiem vienlaicīgi. Barjeru variet atvērt un aizvērt attālināti izmantojot savu viedtālruni, izmantojot Bluetooth līdz 50 m attālumā. Parklio stāvvietu barjerām nav nepieciešams pastāvīgs spriegums, tās darbojas ar akumulatora palīdzību, kuras ar vienu uzlādi spēj nodrošināt autostāvvietas barjeras darbību līdz 6 mēnešiem.

Turklāt ar ar šo barjeru Jūs variet dalīties savā stāvvietā ar citiem lietotājiem, nosūtot viņiem digitālās atslēgas uz noteiktu laika intervālu.

Parklio stāvvietas barjeras izmērs ir 410x380x450 mm un tikai 13 kg svars - padara Parklio barjeru [ar praktisku un viegli uzstādāmu. Kad esat uzstādījis Parklio barjeru, tā droši aizsargā Jūsu stāvvietu no jebkāda veida neatļautas novietošanas. Parklio barjeras ir izgatavotas Eiropā no augstas kvalitātes tērauda un var izturēt spēku līdz 6 tonnām, tāpēc Jums nav jāuztraucas par vandālismu.

Jums ir radušies jautājumi? Sazinies un mēs Tev palīdzēsim atrast vajadzīgo preci!

Neatradāt, ko meklējāt? Droši dodiet ziņu un mēs Jums palīdzēsim atrast meklēto!
Sazināties ar mums